Şirket

General ElectricDaha fazla gör

addressAdresGdansk, Pomeranian, Poland
KategoriYönetim

İş tanımı

Płatny Staż w Departamencie Compliance

Miejsce pracy: Gdańsk

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wymiar etatu: pełny

Bank BPH to wyjątkowe miejsce. Wierzymy, że ludzie są najważniejsi w organizacji. Dzięki nim rozwijamy się i realizujemy cele. Szczególnie staramy się zapewnić pracownikom nieustanny rozwój ich kompetencji. Dbamy o przyjazne i partnerskie relacje w pracy, pozytywną atmosferę i otwartą komunikację.

Aktualnie strategia i model działania Banku BPH skoncentrowane są na obsłudze portfela kredytów hipotecznych i zapewnieniu odpowiedniej obsługi klienta, realizowanej dzięki zaangażowanym pracownikom.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • gromadzenie i analizowanie danych dotyczących ryzyka braku zgodności w banku
  • pomoc w bieżących zadaniach związanych z Customer due dilligence
  • przygotowywanie raportów i informacji zarządczych dla kadry kierowniczej wyższego szczebla
  • współpraca z innymi jednostkami banku w zakresie ograniczania ryzyka braku zgodności
  • wspieranie inicjatyw i projektów w ramach Departamentu Compliance
  • wspieranie pracowników Departamentu Compliance w bieżących zadaniach i sprawach administracyjnych

NASZE OCZEKIWANIA:

  • status absolwenta lub studenta 5 roku studiów (kierunek Ekonomia, Prawo lub pokrewny)
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, Word
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min.B2/C1)
  • ogólna wiedza z zakresu ekonomii i bankowości
  • chęć zdobywania doświadczeń w funkcji kontrolnej banku i zainteresowanie tym obszarem
  • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w działaniu, systematyczność, rzetelność
  • zdolności analityczne
  • aktywna postawa i chęć zdobywania nowej wiedzy
  • otwartość na zmiany i poznawanie świata bankowości
  • gotowość do pracy na pełen etat

CO OFERUJEMY?

  • roczny staż i zatrudnienie w ramach umowy o pracę  w firmie wielokrotnie wyróżnianej znakiem HR Najwyższej Jakości
  • udział w programie stażowym Smart Start
  • elastyczne godziny pracy oraz pracę w modelu hybrydowym (średnio 8 dni w miesiącu pracujemy z biura w Gdańsku zlokalizowanego przy ul. Norwida/Garnizon
  • możliwość udziału w licznych szkoleniach i działaniach rozwojowych oraz wolontariacie
  • inicjatywy promujące zdrowy tryb życia, akcje prorodzinne i programy wellbeing np. badania profilaktyczne w biurze, grupy sportowe czy aplikacje welbeingowe
  • pracę w otwartej kulturze, opartej na współpracy, wzajemnym szacunku oraz zaufaniu (ponad 90% naszych pracowników uważa Bank za dobre miejsce pracy)
  • bezpłatny parking dla pracowników, zniżki na kulturę np. bilety do teatru, Program Poleceń Pracowniczych
  • atrakcyjny pakiet benefitów, obejmujący m.in. Pracowniczy Program Emerytalny 3,5%, ubezpieczenie na życie Generali, prywatną opiekę medyczną Medicover, świadczenia świąteczne, system kafeteryjny MyBenefit
  • w naszych biurach znajdziesz też kącik z herbatami sezonowymi, świeże owoce, biblioteczkę z literaturą - nie tylko branżową
Refer code: 171997. General Electric - Önceki gün - 2024-02-09 06:07

General Electric

Gdansk, Pomeranian, Poland

İşleri arkadaşlarınızla paylaşın